Eriprojektid

Metall-konstruktsioonid

Masinaehituslik projekteerimine

Laboriteenused

Reisivagunite rent

Metallkonstruktsioonid

 

Omame piisavat masinaparki, et rääkida kaasa ka keerukamate metalltoodete ja ­ konstruktsioonide tootmisel. Kui jääb siiski millestki puudu, siis saame toetuda oma pikaaegsetele ja usaldusväärsetele koostööpartneritele.

Masinaehituslik projekteerimine

 

Pakume toodete 3D projekteerimist, millega on võimalik virtuaalselt luua  täpselt Teie nõudmistele ja soovidele vastava toote mudel ning seda katsetada. Peale virtuaalse mudeli valmimist on võimalik juba kiirelt saada toote detailidest CAD joonised.

Omame litsentse programmidele SolidWorks ja SolidEdge. Antud programmidega töötavad diplomeeritud mehaanikainsenerid, kes rakendavad oma praktilisi kogemusi Teie toodete parima lahenduse väljatöötamisel.

Laboriteenused

 

Meil on sertifitseeritud labor, mille pädevuses on metalsete materjalide seinapaksuste mõõtmine ultraheli meetodil. Seinapaksust saame mõõta metalsetel materjalidel läbimõõduga 0,6-1000 mm, lisaks saame määrata ka rooste ulatust. Labori kasutada on kalibreeritud ja taadeldud mõõteseade ­ ultraheli paksuse mõõtja УТ­93П.

Mittepurustuvuse labori kasutada on järgnevaid kalibreeritud ja taadeldud defektoskoobid:

  • magnetdefektoskoopia,
  • ultrahelidefektoskoopia,
  • pöörisvoolu defektoskoopia.

Mittepurustava kontrolli meetodit saab kasutada mitmete terasdetailide sise­ ning välispragude ning muude defektide avastamisel.

Ühinenud Depoode laborile omistatud täpset sertifitseerimisulatust saab vaadata siit: www.eak.ee

Reisivagunite rent

 

Rendime välja vaguneid diiselrongi koosseisus erinevate sündmuste korraldamiseks ja väljasõitudeks kõikjale, kuhu raudtee viib. Meie käest on renditud rong ettevõtte sünnipäevadeks, pulmadeks (nö tõeline „pulmarong“), kliendiüritusteks jne.

Diiselrongi koosseisu saame võtta kuni 6 vagunit.  Vastavalt tellija soovile saab valida:

  • Mootorvagun (40 istekohta). Mootorvaguneid peab diiselrongi koosseisus olema kaks.
  • Pinkidega retrovagun (126 istekohta)
  • Pehmete istmetega vagun (76 või 80 istekohta)
  • Restoranvagun (48 istekohta)
  • Diskovagun (istekohti pole, on tantsupõrand ja diskoripult)

Meil on olemas ka vagun nr. 166, mida saab kasutada reisirongi (näiteks Tallinn–Moskva) koosseisus. Selles vagunis on üheksa kahe inimese kupeed. Seega vagun võib peale võtta kuni 18 reisijat.

AS Ühinenud Depood       kontakttelefon 6 310 085 Kauba 3a, Tallinn, ESTONIA