Kraanasüsteemid

Ehitus

Remont

Moderniseerimine

Katsetused

Ehitus

 

Valmistame oma klientidele kraanasid vastavalt konsultatsioonide käigus kokkulepitud spetsifikatsioonidele. Meil on teadmised ja oskused katta kõrge kvaliteediga kogu tootmisprotsess alates projekteerimisest ja tugevusarvutustest kuni paigalduseni.

Pakume kõrge kvalifikatsiooniga ning pikkade kogemustega töötajate pädevust ja diplomeeritud inseneride teadmisi, kes oskavad ka erisoovidele tehnoloogiliselt sobivaima lahenduse leida.

Remont ja moderniseerimine

 

Meie tootmisbaas tagab võimaluse kraanade remontimiseks, renoveerimiseks ja moderniseerimiseks. Oleme teostanud erinevate kraanaosade taastamistöid ja teinud ümberehitusi, sealhulgas moderniseerinud ka kraanakabiine (keretööd, uued seadmed ja aparatuur, sisekliima reguleerimine, sisustus, elektri- ja automaatikasüsteemid).

Visuaalkontroll ja koormuskatsetused

 

Kraana tehnilise kontrolli tulemusena väljastame kontrollakti, millel on näidatud seadme kõikide osade (juhtpuldist kuni markeeringuteni) vastavus nõuetele. Aktile on märgitud ka kindla nooleulatusega staatilise ja dünaamilise koormuskatsetuse tulemused.

AS Ühinenud Depood       kontakttelefon 6 310 085 Kauba 3a, Tallinn, ESTONIA