Raudteeveerem

Remont ja hooldus

Müük

Moderniseerimine

Ülevaatus ja konsultatsioon

Remont ja hooldus

 

Teostame nii vagunite ja vedurite remonti kui ka raudteeveeremi juurde kuuluvate kõikide agregaatide ning sõlmede remonti ja hooldust. Meil on raudteeveeremi remondiks kompetentne ja kõrge kvalifikatsiooniga tööjõud, täielik remondibaas ning masinapark. Teie veeremi korrasolek ja pikk eluiga on just need ülesanded, mida meie ettevõte ja meie töötajad oskavad suurepäraselt täita.

ASile Ühinenud Depood on väljastatud Vene Föderatsiooni raudteede infrastruktuuride ministeeriumi (МПС) nõukogu poolt remondiluba numbriga 790 ning Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) poolt raudteeveeremi remondi ja hoolduse luba Eestis.

Müük

 

Oskame kliente asjatundlikult nõustada nende töö iseloomule tarviliku raudteeveeremi valimisel, sest omame ja kasutame ise laialdast veeremiparki. Võtke meiega ühendust ja aitame Teil leida vajaliku veduri, vaguni või dresiini koos tööspetsiifikast lähtuvate lisaagregaatidega.

Moderniseerimine

 

Raudteeveeremi efektiivsemaks, kasutajasõbralikumaks, ergonoomilisemaks ja tänapäevasemaks muutmisel oleme teostanud oma klientidele:

 

  • vedurite, diiselrongide ja vagunite täiskapitaalremonti koos eluea pikendamisega, diiselmootori vahetamist tänapäevaste EURO3 nõuetele vastavate diiselmootorite vastu
  • juhtimis- ­ ja signaalsüsteemide moderniseerimist
  • vedurijuhi valvsussüsteemi moderniseerimist
  • konditsioneeride paigaldust
  • erinevate reisijate mugavust suurendavate seadmete nagu audio ja videosüsteemid, WiFi jne paigaldust

Tehniline konsultatsioon ja ülevaatus

 

Tänu suurtele kogemustele raudteeveeremi remontimisel ja hooldamisel oskame igale oma kliendile anda kompetentset nõu veeremi tehnilise seisukorra ning hädavajalike tööde kohta. Lisaks pakume raudteeveeremi ülevaatuse ja vormide kinnitamise teenust – näiteks Eesti Vabariigi Raudtee infrastruktuuril sõitmiseks tarviliku TU­25 vormi täitmist ja kinnitamist.

Tehnilise ülevaatuse läbiviimiseks on meil vajalikud laborid ja stendid raudteeveeremi agregaatide testimiseks ja mittepurustava kontrolli ehk defektoskoopia teostamiseks.

AS Ühinenud Depood       kontakttelefon 6 310 085 Kauba 3a, Tallinn, ESTONIA